Jazzconcert in De IJsherberg met studenten en topsolisten

DOKKUM – Op zondag 30 november vindt in De IJsherberg in Dokkum een bijzonder jazzconcert plaats. Drie getalenteerde studenten van het Prins Claus Conservatorium treden die middag op, samen met hun docent Joris Teepe en de vooraanstaande Nederlandse saxofonist Tom Beek.

Internationale ervaring op het podium

De musici die naar Dokkum komen, hebben een indrukwekkende staat van dienst.
Tom Beek studeerde met een 9,5 af aan het toenmalige Hilversums (later Amsterdams) Conservatorium. In zijn carrière speelde hij onder andere met grote internationale namen als Dizzy Gillespie, Pat Metheny, Randy Brecker, Gino Vannelli en Joe Lovano. Beek staat bekend om zijn veelzijdigheid en expressieve saxspel.

Joris Teepe, bassist en docent aan het conservatorium, werkte en speelt nog steeds met jazzlegendes zoals Benny Golson, Rashied Ali, Barry Harris, Bobby Watson, Chris Potter, Billy Hart en Randy Brecker. Teepe woont in New York, waar hij zijn eigen bigband leidt, en staat wereldwijd bekend als een van de meest ervaren Nederlandse jazzbassisten.

Jong talent in de spotlight

Naast deze gevestigde namen leveren drie studenten van het Prins Claus Conservatorium een bijdrage aan het concert:

  • Alexia Harpa – drums
  • Lars van der Meer – toetsen
  • Dion Hoorn – altsax
Praktische informatie
  • Datum: zondag 30 november
  • Aanvang: 15.00 uur (zaal open 14.30 uur)
  • Locatie: De IJsherberg, Harddraversdijk 1, Dokkum
  • Meer informatie: www.jazz-dokkum.nl

Persbureau Ameland
Persbureau Ameland

Persbureau Ameland brengt alle actualiteiten om en rondom Ameland. Daarnaast verschijnen er verschillende reportages over de vele bewoners die het eiland rijk is. Zelf een goede tip? Mail deze naar info@persbureau-ameland.nl.

Artikelen: 1932

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *