Veerboot de Oerd door de straten van Markelo

MARKELO – Veerboot de Oerd en de rood en witte vuurtoren van Ameland reden zondagmiddag door Markelo. Het Twentse dorp viert eind augustus jaarlijks een driedaags dorpsfeest en de zondag is dan standaard voor de optocht met feestwagens.

Basisschool De Zwaluw gaat in september op schoolkamp naar Ameland en de school koos het eiland als thema voor hun wagen. Weken, zelfs maandenlang werd er in het geheim gewerkt aan de versierde wagen.

Vanmiddag reed de stoet door het dorp, inclusief de leerlingen van De Zwaluw met hun Oerd en hun vuurtoren.

En weet je wat? De wagen met het thema Ameland won de eerste prijs!

→ bekijk hieronder de foto's

bekijk hier de foto's van het maken van de wagen

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *