Tip
Een tip of adverteren? Neem dan contact op met info@persbureau-ameland.nl.
Vacatures op Ameland

BALLUM – Camping Roosdunen in Ballum heeft enkele vacatures. Zoek je een leuke baan op Ameland? Voor vakantie of voor een langere tijd? Roosdunen zoekt nog een aantal medewerkers
Roosdunen: "Werken en vakantievieren op Ameland! Ben jij voor korte of langere tijd beschikbaar en ga je voor avontuur, betrokkenheid, verantwoordelijkheid en gezelligheid? Dan zoeken wij jou! Stuur ons je CV en motivatie en misschien ben jij binnenkort onze nieuwe collega!"
Solliciteren kan via deze link.
- Toezichthouder Zwembad (m/v) (met leidinggevende capaciteiten)
- Vakantiekrachten Assistent Toezichthouder Zwembad (m/v)
- Vakantiekrachten Snackcounter (m/v)
- Vakantiekrachten Receptie / Minimarkt (m/v)
- Vakantiekrachten Schoonmaak (m/v)
Toelichting alle functies
- Leeftijd is niet belangrijk
- Fulltime en parttime
- Affiniteit met de functie door ervaring en/of opleiding almede relevante diploma's zijn een pré
- Betaling conform CAO recreatie
- Je bent representatief, gastvrij, verantwoordelijk, collegiaal en hebt een professionele "hands-on" mentaliteit
- Camping Roosdunen beschikt over 17 goed onderhouden personeelsverblijven met eigen keuken en badkamer
- Een mooie werkervaring op het prachtige eiland Ameland waarbij ook alle tijd is voor vakantie en ontspanning
- Leuke collega's waarmee je iedere dag samenwerkt aan gastvrije dienstverlening
- Mogelijkheid tot het volgen van diverse cursussen: EHBO, BHV, Reddend Zwemmen/Lifeguard, Sociale Hygiëne, enz.
Toelichting specifiek "Toezichthouder Zwembad"
- Je draagt medeverantwoording voor de dagelijkse bedrijfsvoering
- Je beschikt over leidinggevende capaciteiten en bent stressbestendig
- Je achtergrondprofiel heeft raakvlakken met sport / recreatie / management (en/of)
- Periode april t/m september
- Contractmogelijkheden in overleg, mogelijkheid tot verlening bij gebleken geschiktheid
- Ben je "geknipt" voor de functie maar ben je voor kortere periode beschikbaar? Neem contact met ons op. Wij bespreken graag de mogelijkheden. Eerder al werkten we succesvol samen met; Ambitieuze studenten, Part-time professionals, KNRM Lifeguards en Binnenzwembaden met zomersluiting of tijdelijke personele overcapaciteit
Geef uw vacatures door, we plaatsen ze graag op de website en maken er met liefde voor Ameland een berichtje van: klik op deze link voor informatie.