Natura 2000 dreiging vliegveld Ameland

WOERDEN – Luchtvaartnieuws is bang dat Natura 2000 niet goed uitpakt voor kleine luchtvaart en kleine vliegvelden zoals op Ameland.
Luchtvaartnieuws: “De luchtsporten in Nederland dreigt de das om te worden gedaan omdat Nederland op natuurgebied het beste jongetje van de Europese klas wil zijn. Dat vindt vicevoorzitter Frits Paymans van de Koninklijke Nederlands Vereniging voor Luchtvaart (KNVvL). In een interview met Luchtvaartnieuws.nl noemt Paymans de manier waarop Nederland gestalte geeft aan het Europese natuurbeschermingsprogramma Natura 2000 ‘een politieke dwaling’.”

>>> lees hier het complete artikel van Luchtvaartnieuws

© Persbureau Ameland 2009, op dit artikel rust copyright.

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *