Tip
Een tip of adverteren? Neem dan contact op met info@persbureau-ameland.nl.
Feestelijke doop Amelander sneldienst
MAKKUM – “Binnen 1 uur van Leeuwarden naar Ameland!” Dat is de slogan die gekoppeld is aan de sneldienst van Wagenborg Passagiersdiensten die 1 april gaat varen tussen Holwerd en Nes.
Het is een uitbreiding van de dienstregeling van Wagenborg. Met dit geheel op Friese bodem gebouwde schip kunnen per afvaart straks 48 passagiers met een snelheid van maar liefst ca. 40 km per uur de overtocht veilig en snel maken. “Hiermee wordt een nieuwe dimensie toegevoegd aan reizen over het Wad!” stellen Ger van Langen van Wagenborg en Ronald van Enhuizen van Gebroeders van Enkhuizen.
Op vrijdag 2 maart wordt de Sneldienst officieel gedoopt door Joan Leemhuis-Stout, voormalig waarnemend commissaris van de Koning in Fryslân, bijgestaan door Arno Brok, de huidige commissaris. De feestelijke doopceremonie vindt in Makkum op de werf van Gebroeders van Enkhuizen plaats.
Traditiegewijs wordt bij de doop de naam van het schip bekend gemaakt.