eBook- Première: Tod auf Ameland!

OLDENBURG – Alex Berger uit Oldenburg schreef een boek dat op Ameland speelt en als eBook verkrijgbaar is. Het boek is in het Duits. Berger: "Tod auf Ameland" ist eine Nebengeschichte zu der erfolgreichen Krimi-Reihe um das OldenbuErmittlertrio Werner Vollmers, Anke Frerichs und Enno Melchert – und nur als eBook erhältlich.”

Het Oldenburger onderzoekers Trio Werner Vollmer, Anke Frerichs en Enno Melchert  onderzoekt een misdaad op Ameland. Het boek is alleen als een eBook beschikbaar

 

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *