Tip
Een tip of adverteren? Neem dan contact op met info@persbureau-ameland.nl.
Dag van de Dijk op Ameland
NES – Op 24 september 2011 wordt op Ameland door het Wetterskip Fryslân in samenwerking met het Natuurcentrum Ameland de “Dag van de Dijk”georganiseerd.
Tijdens deze dag worden er op verschillende plaatsen in Nederland activiteiten georganiseerd door de waterschappen.
Wetterskip Fryslân is op deze dag in het Natuurcentrum Ameland aanwezig met een informatiestand over het dijkversterkingsproject op Ameland.
Daarnaast worden er een twee fietstochten gehouden onder begeleiding van een gids.
Tijdens de fietstocht wordt er op diverse plaatsen informatie verstrekt over de dijk en het belang van de waterkering voor Ameland.
Deelname aan de fietstocht kan via inschrijving en is gratis (opgave via mail of telefonisch)
De fietstochten starten in Ballum (voor Hotel Nobel) en in Nes (Parkeerplaats tegenover restaurant de Piraat) Beide starten om 11.00 uur.
Voor opgave kunt u contact opnemen met het Natuurcentrum Ameland (0519-542737 / info@amelandermusea.nl)