Banner in Beeld – 4 –

HOLLUM – Op de website van Persbureau Ameland staan diverse banners, beeldadvertenties, van bedrijven die adverteren of van organisaties die door PA gesponsord worden. Regelmatig brengen we een banner extra in beeld.

Door op de banner te klikken kom je bij de website van de organisatie zelf.

Deze keer staat de banner van Kremermakelaars centraal. 

De banner van Kremermakelaars staat in de rechterkolom, tussen AmelandReizen en Vraag & Aanbod Ameland in.

De banner staat in een kolom die op elke pagina van de website te zien is. Wie het huizenaanbod van Kremermakelaars wil zien of wie een huis in de verkoop wil doen bij deze makelaar, kan op de banner klikken: de advertentie geeft direct toegang tot de website van de Kremermakelaars.nl.

Kremermakelaars.nl


Ook adverteren op de website vol Ameland nieuws? Klik dan hier.


 

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *