Wifi aan boord Oerd en Sier

NES – Sinds 25 april kunnen passagiers aan boord van de Sier en Oerd gratis Internetten. Wagenborg constateert dat veel passagiers zelfs zonder verdere kennisgeving de mogelijkheden van de wifi-verbinding ontdekten; het regende Facebook- en Twitter-berichten. “Het project is overigens nog niet opgeleverd door Visser Communicatie,” meldt Egbert Krottje van WPD. “Zo zijn er gisteren nog problemen met het mailen door passagiers gemeld en aan de oplossing hiervan wordt nog gewerkt.”

VVV Ameland is blij met de nieuwe voorziening, laat ze per Tweet weten: " WiFi op veerboten Ameland in bedrijf. Wagenborg doet flinke stap vooruit #bedankt "

>>> biedt uw bedrijf Wifi gratis aan klanten aan en heeft uw vakantiewoning wifi voor de gasten? Laat het gratis in de Wifi mobiele nieuwsvoorziening van de Ameland Actueel app en de mobiele website www.ameland-actueel.nl zetten.

>>> klik op het Wifi-logo voor aanmelden

 

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *