Verharen op de Ho’n

HO'N – De pups van de grijze zeehond zitten midden in hun verharingsperiode. Het is belangrijk om de beestjes rustig te laten liggen en om honden aan te lijnen. De pups met dikke puppievacht kunnen niet zwemmen zolang ze hun haren niet kwijt zijn. Verder mankeert hun helemaal niets. Ze moeten dus niet van schrik naar het water hobbelen.

De pup op de foto ligt op de Ho'n. Hij heeft een heerlijk rustig plekje opgezocht. Over ongeveer een week zal hij zijn dikke vacht kwijt zijn en vertrekken naar zee om te gaan jagen en eindelijk weer eens wat te eten.

>>> lees hier meer over de Grijze zeehond en het hoe en waarom van hun rui

Adverteer hier

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *