Erwin Kooiker ontvangt Vrijwilligersmedaille voor inzet bij KNRM Ameland

AMELAND – Erwin Kooiker heeft de Vrijwilligersmedaille Openbare Orde en Veiligheid ontvangen vanwege Zijne Majesteit de Koning. De onderscheiding werd uitgereikt als waardering voor zijn vijftien jaar inzet voor het reddingstation van de KNRM op Ameland.

De medaille werd uitgereikt door Albert de Hoop, voorzitter van de plaatselijke commissie en voormalig burgemeester. Met de onderscheiding wordt Kooikers langdurige en betrokken inzet voor de veiligheid op zee erkend.

De Vrijwilligersmedaille Openbare Orde en Veiligheid is bedoeld voor mensen die zich gedurende langere tijd uitzonderlijk hebben ingezet voor taken op het gebied van openbare orde en veiligheid.

Bron en foto (C): KNRM Ameland

Persbureau Ameland
Persbureau Ameland

Persbureau Ameland brengt alle actualiteiten om en rondom Ameland. Daarnaast verschijnen er verschillende reportages over de vele bewoners die het eiland rijk is. Zelf een goede tip? Mail deze naar info@persbureau-ameland.nl.

Artikelen: 2076

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *