Amelandse Danique van Heerde finalist voor Miss Teen Friesland

Danique van Heerde heeft zich gekwalificeerd als finalist voor Miss Teen Friesland, onderdeel van de Miss Beauty of Friesland verkiezing. Tijdens de castingronde op zondag 8 december in Drachten wist ze de jury te overtuigen en staat ze nu in de finale van deze prestigieuze provinciale missverkiezing.

De Miss Teen variant is onderdeel van de Miss Beauty of Friesland verkiezing. Dat is een provinciale miss verkiezing waarbij twee winnaressen bekend worden gemaakt. De meiden van vijftien tot achttien jaar maken kans op de titel Miss Teen of Friesland en de meiden boven de achttien maken kans op de titel van Miss Beauty of Friesland.

Volg Danique ook op Instagram.

Persbureau Ameland
Persbureau Ameland

Persbureau Ameland brengt alle actualiteiten om en rondom Ameland. Daarnaast verschijnen er verschillende reportages over de vele bewoners die het eiland rijk is. Zelf een goede tip? Mail deze naar info@persbureau-ameland.nl.

Artikelen: 1198

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *