Website van de Maand mei 2011

HOLLUM – Ameland kent heel veel websites, waaronder een groot aantal prachtige, informatieve en nuttige. In de maand mei is de site van een makelaar op Ameland

Website van de Maand .    

Kremermakelaars.nl is het makelaarskantoor van Henk Kremer. Het kantoor is te vinden aan de Bureweg in Nes, onder het dak van het VVV gebouw. Kremer heeft 40 jaar ervaring in de makelaardij: verkoop, aankoop en taxatie van woning of bedrijfspand. Kremermakelaars.nl kent als geen ander de woningmarkt op Ameland. Deze makelaar staat voor een realistische, deskundige en enthousiaste aanpak met oog voor de klant. “Dat betekent dat wij rechtstreeks en persoonlijk contact met u hebben en dat uw wensen voorop staan,” zegt Henk Kremer.

Kijk voor meer informatie op de Website van de Maand  zelf.


 


Website van de Maand

Websitebeheerders kunnen een maand lang de positie van Website van de Maand huren, bovenin de Links-pagina. Hierbij is tevens inbegrepen een verwijzing via het Ameland Nieuws. De Website van de Maand staat standaard in de Nieuwsbrief van Persbureau Ameland, die naar meer dan 500 abonnees wordt verstuurd en in de handtekening onder mailberichten van Persbureau Ameland.

Website van de Maand plaatsing kost € 25,– voor een maand en daarmee brengt u uw website onder de aandacht van een groot publiek. Tussendoor kiezen we onze eigen sites of niet-commerciële sites die gratis Website van de Maand kunnen worden. Aanbevelingen zijn welkom.

De maanden  juni, juli en augustus en september  2011 zijn al gereserveerd. Voor oktober 2011 of volgende maanden kunt u uw website hier aanmelden.

>>> kijk hier voor alle Websites van de Maand op een rij

>>> bekijk hier de Website van de vorige Maand

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *