Tip
Een tip of adverteren? Neem dan contact op met info@persbureau-ameland.nl.
Vanavond lancering programma Leeuwarden-Fryslân 2018

LEEUWARDEN – Leeuwarden-Fryslân Culturele Hoofdstad van Europa 2018 nodigt je uit voor de lancering van het programma op dinsdag 3 oktober, vanavond. Met nog een paar maanden tot de officiële opening blikt LF2018 in de Friese hoofdstad vooruit op de talloze evenementen die de culturele agenda van Leeuwarden en Friesland kleur gaan geven.
Leeuwarden-Fryslân 2018 presenteert in aanwezigheid van de mienskip een tipje van de sluier uit het artistiek hoogwaardig programma. Van Escher tot Mata Hari, van Royal de Luxe tot De Stormruiter en van Sense of Place tot Farm of the World.
Grijp de Confetti
Op dinsdag 3 oktober is iedereen vanaf 17.00 uur van harte welkom op het Gouverneursplein in Leeuwarden. Om klokslag 18.00 uur wordt het LF2018-lied voor de eerste keer gespeeld door Nynke Laverman, Sytze Pruiksma en jonge musici van de FulkaanAkademy. Vervolgens presenteren verschillende projecten uit het programma zich op verrassende wijze.
Rond 19.00 uur knalt de confetti: iedereen ontvangt het programmamagazine en het programma gaat live op www.2018.nl.