Terschelling,… ander land

LEEWARDEN – ‘Ameland, …ander land’ beleeft zijn tweede druk. De lees- en reisgids met feiten, foto’s en verhalen slaat aan. Journalisten Jolanda de Kruyf en Roelof Tienkamp schreven vorig jaar de reisgids voor Ameland en stortten zich met succes op het buureiland.

Na ‘Ameland,…ander land’ is nu ook ‘Terschelling, … ander land’ verschenen. Dagjesmensen, maar ook toeristen die langer op het eiland verblijven, vinden talloze waardevolle tips in deze prachtig vormgegeven reisgids. Voor 15 euro te koop in de boekhandel.

 

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *