Ruim baan voor Holwerd aan Zee

HOLWERD – Het CDA Dongeradeel en de Friese CDA-statenfractie roepen overheden op, om de regie van 'Holwerd aan Zee' vooral bij de initiatiefnemers te laten.

Nu steeds meer partijen enthousiast achter deze ingrijpende verbouwing van dorp, pier en dijk staan, is volgens het CDA in de volgende fase een faciliterende gemeente en provincie nodig. Beide CDA-fracties werden vrijdag bijgepraat over de plannen om de zee tot aan het dorp te laten lopen.

>>> lees hier het hele artikel over Holwerd aan Zee

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *