Milieujutten met certificaat

BALLUM – Er spoelt van alles aan op het strand en ook strandgasten laten wel eens wat achter. Wie wel eens wil zien wat er zoal op het strand ligt dat er niet hoort, kan mee gaan milieujutten: onder begeleiding een stuk strand schoonmaken. Probeer maar eens de honderd kilo vol te krijgen.

De milieujutters die met Ameland Actief gaan milieujutten krijgen na afloop een jutterscertificaat.

Milieujutten met Ameland Actief kan elke dinsdag van 19.00 tot 20.30 uur in Buren. De verzamelplaats is het parkeerterrein bij het badstrand.

Elke donderdag gaat het van 10.00 – 11.30 los op het stand van Hollum. Verzamelen op het parkeerterrein badstrand Hollum.

De kosten zij € 2,50 per persoon en € 1,50 voor kinderen van 3 tot en met 11 jaar. Opgeven kan via VVV Ameland.

>>> lees hier over Zeemeerminnentranen op het strand 

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *