Tip
Een tip of adverteren? Neem dan contact op met info@persbureau-ameland.nl.
Kunstmaand in broekzak

HOLLUM – De locaties van de Kunstmaand 2010 staan in de iPhone app Ameland Actueel en op de mobiele website ameland-actueel.nl.
Alle exposanten staan genoemd in Locaties in de rubriek Attracties & Musea. Op de iPhone zie je niet alleen welke exposant in welke locatie exposeert, maar ook de plek van de locatie op de kaart. Bij zoveel mogelijk locaties werden foto's toegevoegd.
Kijk op je smartphone voor de Kunstmaandlocaties in Locaties > Attracties & Musea > Kunstmaand – naam van de locatie
Download hier de iPhone app Ameland Actueel
De mobiele webite voor de andere smartphones dan de iPhone is te vinden op www.ameland-actueel.nl ( de mobiele website laadt alleen op de smartphones. Wie via de computer naar dat website adres gaat wordt doorgestuurd naar de website van Persbureau Ameland)
>>> via deze speciale link kunt u op de computer zien hoe de mobiele website eruit ziet.
Kunstmaand Ameland 2010 is van 3 t/m 28 november te bezoeken.
Wilt u uw locatie ook presenteren op de mobiele website en de app?
Kijk hier naar de mogelijkheden of neem contact op met info@persbureau-ameland.nl