Herdruk boerenboek binnen bereik

HOLLUM – De herdruk van het uitverkochte boek 'Boeren op Ameland' is binnen handbereik. Op dit moment wordt onderhandeld over een herdruk die begin november, voor de Sinterklaas- en Kerstinkopen in de schappen zou moeten liggen. Het boek over de boerentrots van Ameland blijft, net als de eerste druk, € 27,50 kosten.

Plaats uw bestelling bij de Amelander boekhandels Van den Brink en De Hoge Stoep, Primera of bij Ameland Pers uitgeverij om de uitgave zeker te stellen.

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *