Tip
Een tip of adverteren? Neem dan contact op met info@persbureau-ameland.nl.
Heel Nederland Leest: haal gratis het boek ‘Sonny Boy’ bij de bibliotheek

November belooft een extra leuke maand te worden bij de Friese bibliotheken, met dé leescampagne van het jaar: Heel Nederland Leest. Elke bezoeker (lid of niet lid) kan de hele maand het boek ‘Sonny Boy’ van Annejet van der Zijl afhalen. Daarnaast zijn er literaire activiteiten in de hele provincie.
Over cadeauboek Sonny Boy
Herfst 1928: een jonge Surinaamse student trekt in Den Haag als kostganger in bij een gescheiden Hollandse vrouw met vier kinderen. Als ze een half jaar later zwanger van hem blijkt, is het schandaal niet te overzien.
Maar ondanks armoede en discriminatie slaagt het stel er in de jaren die volgen in een gelukkig en ook voorspoedig bestaan op te bouwen met hun zoontje Waldy, alias Sonny Boy. Dan breekt de Tweede Wereldoorlog uit, en besluiten ze Joden in huis te nemen – met alle consequenties van dien. Het meeslepende boek is vanaf woensdag 1 november gratis af te halen in alle bibliotheken (zolang de voorraad strekt).
Hetzelfde boek lezen brengt mensen samen: je hebt gelijk iets om over te praten! Daarom lezen we in november 2023 met heel Nederland Sonny Boy van Annejet van der Zijl. Tijdens deze maand organiseren Hebban en diverse bibliotheken leuke activiteiten rond dit boek.
Lees jij mee? Je haalt Sonny Boy vanaf 1 november gratis op in de bibliotheek. Ook als je nog geen lid bent! Maar wacht niet te lang, want op=op.