Drukte verwacht bij parkeerterrein Holwert van 12 t/m 14 december

Wagenborg Passagiersdiensten waarschuwt reizigers voor extra drukte bij de parkeerterreinen van de veerhaven in Holwert in het weekend van vrijdag 12 tot en met zondag 14 december. Door een evenement op Ameland (Ameland Adventurerun) kan het parkeren rondom de terminal beperkt zijn.

Advies: reis met openbaar vervoer

Reizigers wordt geadviseerd om waar mogelijk met het openbaar vervoer te komen. Buslijn 66 rijdt rechtstreeks van station Leeuwarden naar de veerhaven en sluit aan op de afvaarttijden van de veerboot. Bij vertragingen kunnen bus en boot in beperkte mate op elkaar wachten. Ook bij extra afvaarten wordt een extra rit ingezet.

Brengen en halen

Wie zich laat afzetten kan gebruikmaken van het kort-parkeerterrein direct naast de terminal. Hier mag maximaal twee uur worden geparkeerd.

Met de auto? Houd rekening met extra reistijd

Reizigers die toch met de auto komen, wordt aangeraden om te carpoolen en minimaal 45 minuten van tevoren aanwezig te zijn. Parkeren kan in dit weekend mogelijk op parkeerterrein P2, waarna reizigers met een shuttlebus verder worden gebracht naar de haven. Dit zorgt voor extra reistijd.

Bron: Wagenborg Passagiersdiensten

Persbureau Ameland
Persbureau Ameland

Persbureau Ameland brengt alle actualiteiten om en rondom Ameland. Daarnaast verschijnen er verschillende reportages over de vele bewoners die het eiland rijk is. Zelf een goede tip? Mail deze naar info@persbureau-ameland.nl.

Artikelen: 1983

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *