Ameland Fotograaf deelnemer aan Nieuwjaarsduik

HOLLUM – De traditionele Nieuwjaarsduik is dit jaar een makkie. Dat was het vorig jaar ook, maar de duik op de eerste dag van 2016 is in water dat nog een graad warmer is dan vorig jaar en toen was het al warm. Het Noordzeewater is een graad of 9 en hier en daar misschien nog wel warmer.

Ameland Actief organiseert voor de twaalfde keer de Nieuwjaarsduik. Een officiële duik en ook nog eens de vroegste Noordzeeduik van het land.

Het belooft dit jaar een bijzondere editie te worden, want de fotograaf die al jaren in het water staat en actiefoto's maakt van bibberende, spattende, topless, verkleedde en snel in en uit het water lopende Nieuwjaarsduikers, gaat dit jaar zelf duiken. Fotograaf Jan Spoelstra beloofde op de honderdste verjaardag van Aaltje de Jong mee te doen aan de twaalfde Nieuwjaarsduik. Hij daagde Ameland correspondent Jeanet de Jong uit om samen met hem deel te nemen aan dit evenement, maar zij ging vooralsnog niet op de uitnodiging in.

De Nieuwjaarsduik op Ameland vindt plaats op het badstrand van Hollum. De duik is om 11.00 uur.

Inschrijven kan via Ameland Actief

⇒ lees hier meer over de Nieuwjaarsduik van Ameland

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *