Podiumplaats Eva en Sarah Gym Academy Dokkum  

Oss 25 mei 2025
Men neemt de boot naar Holwerd, super leuke sporters, talent, hard werken, prachtige muziek, originele elementen en een gedreven trainersgroep. Het resultaat is een prachtige podiumplaats voor Eva Kienstra en Sarah Mihaltan tijdens de halve finale voor E-D en D+ acroteams.

Op zondag kwam het team van Eva Kienstra  en Sarah Mihaltan namens GYM Academy in actie. Het team sloot het drukke wedstrijdweekend voor GYM Academy aan het einde van de middag af. Dit deden ze met een prachtig vrolijke oefening met bijpassende kleurrijke pakjes. Nipt achter de nummer 1 en met meer dan een punt voorsprong op nummer drie mochten ze zilver in ontvangst nemen bij de junioren D en natuurlijk een plekje op het NK in juni.

Persbureau Ameland
Persbureau Ameland

Persbureau Ameland brengt alle actualiteiten om en rondom Ameland. Daarnaast verschijnen er verschillende reportages over de vele bewoners die het eiland rijk is. Zelf een goede tip? Mail deze naar info@persbureau-ameland.nl.

Artikelen: 1507

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *