Metz

Metz buffetten nu ook beneden op boot

't WAD – Metz buffetten van Theodoor en Harnold Metz aan boord van de Oerd heeft nu ook in de benedensalon een buffetje. Via een trappetje achter de bar hebben de medewerkers contact met de grote salon.

Aan het buffetje is koffie, thee, fris en een biertje te koop. Er is een krantje en er zijn schepjes en ballen voor de strandgangers die dat thuis vergeten zijn. 

Op de half tien boot gaat het benedenbuffet op de Oerd steevast open, vertelt Theodoor Metz en verder op alle boten waarop het zo druk is, dat de benedensalon in gebruik is. Metz ziet het als een extra service: de Oerd met een buffet in de benedensalon en de Sier met een buffet bij het zonnedek. "Lekker toch!"

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18171

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *