Tiende Tri-Ambla in september

WadtaxiNES –De inschrijving voor de tiende Tri-Ambla op 17 september op Ameland is sinds 20 maart geopend. Met meteen al meer dan 100 inschrijvingen in het eerste weekeinde lijkt het erop dat veel atleten dit triathlonfeestje niet willen missen. De startseries waarvoor ingeschreven kan worden zijn:

OAK Cross Senioren (wedstrijd) 1,5 – 35 – 12

Tri-Ambla L (recreatief) 1,0 – 35 – 12

Tri-Ambla M (recreatief) 0,5 – 20 – 6

Univé teamtriathlon XXX (trio-team) 1,0 – 35 – 12

Univé teamtriathlon MMM (trio-team) 0,5 – 20 – 6

Tri-Ambla S (Junior) 125 m – 10 – 2,5

Tri-Ambla XS (Junior) 75 m – 5 – 1,25

Op 21 september 2002 vond de eerste Tri-Ambla plaats. Een Try-out met 37 deelnemers die de strijd met de Amelander elementen aangingen over 750 m zwemmen, 26 km mountainbiken en 9,3 km lopen. Het is duidelijk dat het initiatief van grondleggers Joep Oud en Gerard Metz een groot succes is geworden. De organisatie hoopt op veel winnaars van vorige edities aan de start en op een reünie van de eerste 37.

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18169

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *