Read Swart is Geel Wit met 2-0 de baas

DE KNIPE – Geel Wit heeft zondag met 2-0 verloren van Read Swart. Daar zag het lange tijd niet naar uit, want de bezoekers speelden een puike eerste helft op de verre van egale grasmat in De Knipe.

Geel Wit was goed in de duels, creëerde kansjes en had een veldoverwicht, maar dat leidde niet tot doelpunten. En zo kon het gebeuren dat de Amelanders na 40 minuten tegen een 1-0 achterstand aan keken, want een indraaiende corner werd niet goed weggewerkt, waarna Douwe Jitse Gerbens kon inkoppen.

Ondertussen kreeg Geel Wit te maken met veel blessureleed. Kayan Kiewiet moest in de eerste helft vroegtijdig naar de kant, Jordi Metz keerde na de rust niet meer terug en in het begin van de tweede helft moest ook Christian Molenaar de aftocht blazen. Ook de tweede treffer van Read Swart kwam uit een hoekschop en andermaal was Douwe Jitse Gerbens de schutter.

Om iets aan de achterstand te doen zette trainer Duco Mulder de broers Rick en Paul Oud in, waardoor er vier aanvallers op het veld stonden. Grote kansen kwamen er echter niet meer, of het moet de steekpass van Lars Molenaar op Tim Barf zijn geweest, waarbij de inzet van Tim door de keeper met de voeten werd gekeerd.

Verslag (C): Koos Molenaar

Persbureau Ameland
Persbureau Ameland

Persbureau Ameland brengt alle actualiteiten om en rondom Ameland. Daarnaast verschijnen er verschillende reportages over de vele bewoners die het eiland rijk is. Zelf een goede tip? Mail deze naar info@persbureau-ameland.nl.

Artikelen: 2248

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *