Negerman en Postma winnen Adventurerun

NES – Erik Negerman en Mariska Kramer-Postma zijn de winnaars van de achtste Ameland Adventurerun.

Erik Negerman liep een nieuw parcoursrecord van 1.10.02. Hij verbeterde de oude tijd van Remon van Lunzen met bijna twee minuten onder niet de makkelijkste omstandigheden op het grotendeels onverharde parcours. Negerman won voor het eerst de halve marathon op Ameland na vorig jaar op het aangepaste parcours de wedstrijd over 10 km te hebben gewonnen.

Mariska Kramer was, zoals vaker op Ameland, ongenaakbaar bij de dames en verbeterde ondanks haar maximale inspanning van krap een maand geleden op de hele marathon in Philadelphia, haar eigen parcoursrecord met ruim 2 minuten.

>>> bekijk hier de prachtigste foto's van de Kidsrun en de Adventurerun

>>> bekijk hier de fotoserie van Anja Brouwer

 

Uitslag overall

1 Erik Negerman 1.10.02

1 Mariska Kramer-Postma 1.17.10

2 Megersha Gedisha 1.11.30

2 Yvonne Kassenberg 1.20.31

3 Harm Sengers 1.11.51

3 Immy Auck Kersbergen 1.27.11

Jeanet de Jong
Jeanet de Jong

Jeanet de Jong stopt op 31 augustus 2023 met haar Persbureau Ameland. De nieuwsvoorziening wordt onder dezelfde naam, met een ander logo en andere opmaak als nieuwsblog voortgezet door een externe partij. De mailadressen gekoppeld aan de website verdwijnen.

Artikelen: 18168

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *