Eerste weekend Kunst-aan-Huis Route Lauwersland groot succes

Afgelopen weekend trok de Kunst-aan-Huis Route Lauwersland veel bezoekers, zowel per fiets als met de auto. Dit jaar doen veel nieuwe kunstenaars mee, wat zorgt voor een afwisselend aanbod.

De deelnemende kunstenaars waren enthousiast over de grote belangstelling en de oprechte interesse van de bezoekers. Er werden veel vragen gesteld, wat zorgde voor inspirerende gesprekken over kunst en creativiteit.

Wie de route nog niet heeft gevolgd, krijgt komend weekend een nieuwe kans. Op 15 en 16 maart zijn de kunstlocaties opnieuw geopend van 11:00 tot 17:00 uur.

Alle informatie, inclusief een routekaart, is te vinden op www.kunstaanhuis.nl.

Persbureau Ameland
Persbureau Ameland

Persbureau Ameland brengt alle actualiteiten om en rondom Ameland. Daarnaast verschijnen er verschillende reportages over de vele bewoners die het eiland rijk is. Zelf een goede tip? Mail deze naar info@persbureau-ameland.nl.

Artikelen: 1338

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *